Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk büyüleri genel anlamda yapılışları farklı ama amaçları aynı olan bir uygulama şeklidir. Aşk büyüsü nasıl yapılır sorusu en çok sorulan sorulardan biridir. Aslında aşk büyülerinin yapılışları bu büyü hazırlanırken kullanılan malzemelere göre farklılıklar gösterir. En çok kullanılan aşk büyüsü şekli canbar büyüsüdür.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır
Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Canbar büyüsü günümüzde bir çok medyumun ilk tercih ettiği bir aşk büyüsü seçeneğini oluşturuyor. Aşk büyüsü tarifi yemek tarifi gibi buraya yazılacak kadar kolay değildir sevgili kardeşlerim.

Aşk büyülerini ben size buraya ne kadar yazarsam yazayım kendi başınıza uygulamanız olanaksızdır. Bu şekilde bazen insanlar bana yazıyorlar hocam aşk büyüsünün tarifini bana yazar mısın diye. Eğer her önüne gelen bu işi yapsaydı bugün medyumlara ve hocalara iş kalmazdı. Bu işler görüldüğü gibi kolay değildir. Siz siz olun internette oradan buradan okuduğunuz bir takım eksik bilgilerle aşk büyüsü falan yapmaya çalışmayın bunun anlamı zamanınızı tamamen boşuna harcamak ve değerli vaktinizi kaybetmektir.

Aşk büyüsü tarifi dedik ya, hepinizin bu tarifi okumak için sabırsızlıkla bu makalemi okuduğunuzu biliyorum fakat ben sorumlu bir medyum olarak elbette buraya açık açık aşk büyüsü tarifi yazacak halim yok. En fazla size aktaracağım bu vefklerin hazırlanırken hangi malzemelerden faydalanılarak hazırlandığı olur. Genelde aşk büyüleri havas ilmine göre yazılan yüksek tesirde etkisi olan yazılı vefkler kullanılarak hazırlanır. Bunun yanı sıra pek çok değişik malzeme de kullanılarak gayet tabi aşk büyüsü hazırlanabilir.

Örneğin burada aşk büyüsü tarifi adlı makalemi yazarken sizlere en çok kullanılan malzemeler hakkında bilgi vereceğim. Nohut büyüsünde kullanılan nohut  aşk büyüsü tarifi içine giren seçeneklerden sadece biridir. Bunun yanı sıra pamuk çekirdeği, kurşun, biber, bakır, tırnak ve bunlar gibi burada hepsini tek tek sayamayacağım kadar malzeme ile size karşı hiç bir ilgisi olmayan hatta size karşı içinde hiç bir duygu beslemeyen bir kişiyi kendinize güçlü bir şekilde bağlanmasını sağlamak imkan dahilindedir..

Aşk büyüsü hazırlanırken kişilerin bilgileri, doğum yılları ve yıldız uyumlarına bakılarak kişiye özel hazırlanılması gerekir. Hazırlaması süresi genel olarak 1 haftaya kadar uzasa da bu zamanı biraz geriye çekmek nihayetinde bunu hazırlayan hocanın kişisel beceri ve birikimine göre farklılıklar gösterebilir.

Şayet bir hocaya bu tılsımın nasıl hazırlandığını soracak olursanız sakın böyle bir hataya düşmeyin çünkü hiç bir medyum size bu sihirin nasıl yapıldığını açıklamaz çünkü bu doğru olmaz bu yüzden ordan burdan alıntı yaparak kendi başınıza bir aşk büyüsü tarifi  http://www.medyumiletisim.com oluşturmayın. İhtiyacınız varsa bana yazın ben size bu konuda yardımcı olurum ama yanlış kaynaklardan bu işi yapmaya çalışırsanız ” Dimyat ‘a pirince giderken evdeki bulgurdan da olmak ”diye bir söz vardır hepiniz duymuşsunuzdur mutlaka bu sözü işte tam olarak başınıza gelecek hadise budur.

BİR KAÇ TANE AŞK BÜYÜSÜ TARİFİ

1) Sevdiği insanı hemen elde etmek için Arabi ayın 7’sinde 100 kere ” Ya Velud, ya Allah” okunup dua edilir.

2) 3 tane pamuk çekirdeği üzerine birer kere Yasin süresi okunup üflenir. Her üfleyişten sonra …..kızı/oğlu……nın ağzını, dilini bağladım denilir. Bu çekirdekler aşık edilmek istenilen kimsenin evinin eşiğine gömülür.

3) Mümkün olduğu kadar uzun bir mum alınır. Üzerine Tebbet süresi, okunur. Mum uygun bir yere dikilip dua edilir ve yakılır. Mum yanmaya başlayıp da eridikçe, sevmesi istenilen kimse de öyle yanar.

4) 1 tane kırmızı biberin üzerine 7 kere aşağıdaki dua okunur.Ateşte yakılır

” Ve lekad ateyna Musel Kitabu enzelnahu mübareketen ücüreha fil ardı fiha halidün.”

Sonuç olarak sizlere verdiğim bilgileri bir araya getirerek bir sonuç yazmak gerekirse hepimiz yaşadığımız şahsi hayatlarımız içinde bazen hayatın gidişatına müdehale edemiyoruz gerek insan ilişkilerinde gerekse eşimizle yada sevdiğimiz kişilerle mutlu bir yaşam dilemiş olsak bile bu konuda karşımıza hiç istemediğimiz, takdir etmediğimiz, onay vermediğimiz durumlar çıkabiliyor. İşte tam olarak mutlu bir yaşamın anahtarını kendi elinizde tutmanız her zaman mümkün olmuyor. Bazen dışarıdan bir uzmanın size yardım etmesi belkide içinde bulunduğunuz kötü şartların ve ruh halinin kısa süre içinde sizin lehinize değişmesi için atılacak en doğru adım olacaktır.

Nasıl başınız yada vücunuzda bir yeriniz ağrıdığı zaman hastaneye gidip bir doktora görünme ihtiyacı duyuyorsanız, sahip olduğunuz ilişkinin bozulması halinde de bir hocadan yardım almak sizler için en doğru seçenek olacaktır. Hayatın çok kısa olduğunu ve size mutlu bir yaşam için zamanınızın çok olmadığını hatırlatmak isterim ki siz bu bilince vardığınızda anlarsınız ki boşa vakit geçirecek bir zaman lüksünüz yoktur.

O halde hemen şu andan itibaren kendi mutlu geleceğiniz için gerek eşinizle gerekse sevgilinizle yaşamış olduğunuz sorunların tümüne çare aramak için harekete geçin ve unutmayın ki eğer siz kendi hayatınızda yanlış giden bir ilişkinin kendi kendine düzelmesini beklerseniz sadece ama sadece kendi değerli zamanınızı kaybetmiş olursunuz. Bazen zaman iyi bir ilaçtır ama çoğu zaman en iyi seçenek hemen harekete geçerek radikal bir takım kararlar alıp bu kararlarımızı kendi hayatımıza entegre etmemiz daha doğru ve akılcı bir tutum olacaktır. O halde sevgili dostlarım üzülmenin size bir faydası olmayacağını hatırlatmak isterim.

Zamanın çok çabuk akıp gittiğini bilirseniz bu vakitten sonra kendi yaşamınızın içindeki sorunları çözmek içinde fazla vaktiniz olmadığını ve hemen bir şeyler yapmanız gerektiğini anlarsınız. Mümkün olmayan hiç bir şey yoktur yeterki siz gerçekten sevdiğiniz kişiyle bir ömürü paylaşmak istediğinizden emin olunuz eğer sahip olduğunuz bu duygulardan eminseniz o halde kaybetmiş olduğunuz insanları yada kişiyi tekrar kazanmak için bu konunun uzmanlarından yardım almak için daha fazla beklemeyin ve hemen şu andan itibaren cesur kararlar alarak sevdiğinizi tekrar kazanmak için harekete geçin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir