Bağlama Büyüsü Yapmak İstiyorum

Medyum Oğuz hoca olarak çok uzun yıllardır sizlerin manevi sıkıntılarınızda yanınızda olup; sahip olduğum havas ilmi bilgilerim, tecrübelerim, sezgisel güçlerim sayesinde dertlerinize çözümler bulmakta ve hayatınızı güzelleştirmeye çalışmaktayım. Aranızdan pek çok kişi ile belli zamanlarda görüşmüşlüğümüz, dertleşmişliğimiz ve destek vermişliğim olmuştur mutlaka. Beni tanıyanlar ve yolu bana düşenler; resmi ruhsatlı çalışan güvenilir ve gerçek medyum olduğumu da çok iyi bilirler. Şimdi siz merak ediyorsunuzdur, medyum Oğuz hocamız bildiğimiz şeyleri bize niye anlatıyor diye. Her türlü sorunlarınızın giderilmesi için sizlere yardım etmek benim boynumun borcudur.

Bağlama büyüsü yapmak istiyorum diyorsanız güvenilir hoca efendi sizlerin yanındadır. Son zamanlarda posta kutum sizlerden gelen şikayet mesajlarıyla dolup taşıyor. Sorunların neredeyse tamamı aynı. ‘’Hocam biz bir hata yapıp kendi kendimize bağlama büyüsü yaptık ya da bağlama büyüsü yapmak istiyorum deyip görüştüğümüz kişiler tarafından yanlış yönlendirildik. Ne olur bize yardımcı olun.’’ Yıllardır buna benzer sorunlarla karşılaştığım olmuştur elbette. Her zaman yazılarımda ya da sohbetlerimde belirtirim. Yüksek etkili bağlama büyüsü yapmak çok ciddi bir çalışmadır. Güvendiğiniz, ilminden, bilgisinden emin olduğunuz medyum hocalar dışında ortalıkta dolaşan medyum müsveddelerine itibar etmeyin, başınıza iş açmayın diye.

Bağlama büyüsü yapmak istiyorum diyen geçiyor internetin başına, açıyor bir medyumlar sitesi. Bakıyor ki orada bağlama büyüsü tarifi var, hemen uyguluyor aklınca. Tekrar söylüyorum böyle bir şeyin olması imkansızdır. Hiçbir gerçek medyum ilmi bilgilerini ifşa edemez, doğaüstü güçlerini ortalıkta konuşamaz. Bunun ne kadar tehlikeli sonuçlar doğurabileceğini hayal bile edemezsiniz. Ben de sitemde büyü tarifleri verebilirim, sıkıntısı olan oradan açsın baksın, kendine uygun gördüğünü uygulasın derim. Bunun vebalini benim gibi bir uzman medyum bile taşıyamaz. Her bağlama büyüsü yapmak istiyorum diyen bunu olması gerektiği gibi hayata geçirebilseydi hayat bambaşka olurdu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir