Erzurum Medyum

Erzurum Medyum

Erzurum Medyum Sizlere Her Türlü Sorunlarınız’da Yardımcı Olan Erzurum Medyumları Arasında En İyi Medyum Hocadır.

Erzurum Medyum Hoca, size bir bakım yapacak. Bu bakımın sonucunda sizi bilgilendirecek, aşk durumunuz, sevdiğinizin içinden geçenler ve yapılacak işlem, bilgilendirmenin ana maddeleri olacaktır. Bu işleme inanmanız ve üzerinize düşen görevleri uygulamanız gerekir. Kalpten inanmadığınız, emin olmadığınız uygulamaların olumsuz sonuçlanma ihtimali de vardır. İşlem başlatıldığında kesinlikle beklenen kişi aranmamalı, o ararsa da işlemden bahsedilmemelidir. Belirli bir süre alttan alarak ya da hocanın dedikleri uygulanarak beklenmelidir. Hocanın verdiği sürede sonuç alınacak, beklenen kişi size sıkı sıkı bağlanacaktır. Eğer bu veya başka bir konuda aklınıza takılan, cevabını sitede bulamadığınız sorular olursa, iletişim bilgileri yardımıyla hocamızla kendiniz görüşebilirsiniz.

Erzurum’da En İyi Medyumlar
En İyi Medyumlar adına oluşturulmuş sahte birçok profil mevcuttur. Erzurum medyum alanında ün yapmaya çalışan sahte medyumlar gibi, ülkemizin her yerinde gerek şarlatanlık gerekse yalancılık diye adlandıralım, birçok insan, medyumluk adını adeta kötülemektedir. Bu dönemde gerçek ve güvenilir medyum bulmak, gerçekten sıkıntımızın çözüleceğinden emin olmak çok zordur. İşte artık bu çekimser tutumlara bir son vermek mümkün. Ünlü medyum umut çağlar hoca, En İyi Medyumlar statüsünde olarak, tüm ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

Evet, arkadaşlar bir süredir sürekli aynı soru gelip duruyordu artık cevaplamak için bir yazı yazmam gerektiğine karar verdim. Bu soru diğer makalelerde bahsettiğim bana gelen sorulardan bir tanesi dediğim gibi yavaş yavaş bu tür soruları da cevaplamaya çalışacağım.

-Aşk Büyüsü Nedir?

-Aşk büyüsü birçok amaçla kullanılan ve medyumlarca uygulanan İslam dininde yeri bulunan bir işlem şeklidir. Bu işlem ile sadece aşık etme işlemi yapılmaz. Evet, ana konusu aşık etmedir ancak yeteri kadar modifikasyona tabi tutulursa gönül ilişkileri ile ilgili her türlü işlemi yapabilir. Yani geri getirme bağlama ayırma evlendirme ve benzeri gibi birçok işlem yer almaktadır.

-Kendine Erzurum Medyum diyenler aşk büyüsü yapar mı bize yardımcı olurlar mı?

-Burada Erzurum’u bir örnek olarak verdiğini düşünüyorum. Daha önce bu tür kendine sadece şehrinin ismi ile seslenen ve kendine medyum diyen kişiler hakkında yazılar yazdım. Bu yazıları okuyup bu konudaki düşüncemi öğrenebilirsiniz. Ama burada da gene yazmakta fayda var. Başlamadan şunu da belirtmekte fayda var ki benim derdim hem şehir ismi hem de kendi ismini veren medyumlarla değil kendine sadece Erzurum medyum gibi şehir ismi ile seslenenlerle. Ayrıca bu kendine Erzurum medyum diyen kişilerde iki gruba ayrılır. Bir grup sadece bilgi verir bu grup zaten işlem uyguladığını iddia etmez. Diğer grup ise dolandırıcı olan gruptur. Bu grubun bir tek Allah bir dediğine inanılır onun dışında işleri güçleri yalandır. Bu kişilere itibar göstermeyiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir