Kütahya Medyum

Kütahya Medyum

Kütahya Medyum, Şehirden uzak, kendi halinde olan bu semtte Kütahya medyumlar grubu şeklinde bir grup vardır. Çalışmalarını çok dar alanda ve büyük bir huşu ile yürüten bu medyumlar arasında akla gelen ilk isim Medyum hocadır. Hocamız, Kütahya’daki kardeşlerim için de ülkemizin hemen her yerinde olduğu gibi hizmetlerini sürdürmektedir. Duaların dilinden, vefklerden ve büyülerden anlayan bir zat olması nedeniyle bu hoca kesinlikle tam da sizler için yaratılmıştır. Tüm sorunları çözmek için, adeta sizin için savaşmaya kendisini adamış bu değerli insan kimdir, gelin birlikte inceleyelim.

Kütahya Medyum Umut Çağlar hoca, toplumun her kesimi için yıllar boyu hizmet veren, büyü ya da muska gibi koruyucu uygulamalar yapan ve dualar yardımıyla kişiler için hayırlı olanı isteyen değerli bir kişidir. Geliştirdiği özel bakım yöntemleri, kişilere daha net bakım sağlar ve daha güvenli bir sonuç verir. Yıllardır kendini ilme adamış olmasıyla verimliliği, birçok medyumdan daha üstündür ve asla yapamayacağı bir işin içine girmez. Vebal almaktan yana olmayan bu güvenilir medyum, tılsımlar, vefkler yardımıyla birçok kimsenin derdine deva olmuştur.

Medyum Umut ÇAĞLAR, verdiği duaları ve işlemleri ziyaretçisine her şeyden önce inanarak yapmasını telkin eder. Her işin başı, inanmak ve asla şüphe etmemek olarak ona görünür ve bunu karşılayamayacağına inandığı kimselere kesinlikle yardımcı olmaz. Ülkenin her yerine ilmini götüren bu hocamız hakkında merak ettiklerinizi kendisiyle birebir görüşerek de sorabilirsiniz.

Bizler belirli bir zekâ seviyesine ulaşmış canlılarız ancak aklımızın ve zekamızın yetmediği şeylerde vardır misal vermek gerekirse ruhlar alemine insan zekâsı yetmez. İnsan oğlu ruhlar alemini sorgulamak için yeterli zekaya sahip değildir ayrıca rabbimiz bazı şeyleri sorgulamadan inanmamızı istediği için bizlere bunu uygun görüyor. Felsefede Dogmatik bilgi olarak geçen bu bilgiler sorgulanmaması gereken şey olarak geçer. Şayet dinde Dogmatiktir ve bazı noktalarda sorgulamamak gerekir bu noktalardan biriside budur. İnsanlar birçok varlık ve bu varlıkların aktif olarak bulunduğu alemler vardır bu varlıklar bizi gördüğümüz değilde gözümüzde perde olduğu için göremediğimiz alemde yaşamını sürdürür ancak gözümde perde olduğu ve onları göremediğimiz için onlara ulaşmak hiçte kolay olmuyor. Onları görmek için kalp gözümüzün açık olması ve gözlerimizde ki perdenin kalkmış olması gerekir.

Kütahya’da medyumlara işlem yaptıran medyumlardan yardım alan büyük bir kesimin Kütahya medyum ya da Kütahyalı Medyum Hoca diye tanıdığı Medyum cinler konusunda en bilgili medyumlardandır. Cinleri görüp en iyi şekilde yönetebilen onları insanlığın faydası için kullanabilen nadir isimlerdendir. Medyum cinleri genel olarak büyü bozma amacı ile tercih ediyorlar. Bu cinleri büyü yapmak amacıyla da kullanabilir ancak her medyum gibi Medyum büyüyü ikinci hatta üçüncü planda kullanmaktadır.

Umut Hoca’ya Kütahya’nın medyum hocası denilmesini sağlayan şey Kütahyalı birçok kardeşimize yardım etmesidir. Bunu kendi şehrinden yani farklı bir ortamdan yapmıştır bunu da kendi yönettiği cinlere borçludur. Çünkü cinlerde ne zaman nede mekân ayrımı vardır. İstedikleri yerde istedikleri zaman istedikleri şeye yapabilirler. Bunun için işlem yaptıracaksanız illa Konya gibi kendi şehrinizde aramanıza gerek yoktur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir